TOTOLOTEK

4.5/5
Bonus powitalny
1000 zł
Dodatek do wygranych
30%
kod promocyjny:
brak

LEGALNY BUKMACHER posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

Totolotek Zakłady Bukmacherskie to jeden z „dinozaurów” polskiego rynku bukmacherskiego. Jednak nie ma w tym sformułowaniu choćby cienia wydźwięku, który miałby sugerować, że bukmacher Totolotek nie podąża za nowymi trendami. Zakłady Bukmacherskie Totolotek dostępne są w Polsce od 1992 roku i przez wiele lat funkcjonowały pod nazwą Toto-mix. Nie da się ukryć, że początki działalności Totolotka w Polsce, to też początki zakładów bukmacherskich jakie dziś znamy w naszym kraju.
Firma bardzo często jest też mylona z państwowym Totalizatorem Sportowym. Bierze się to pewnie głównie z tego, że przez wiele lat państwowa loteria liczbowa funkcjonowała pod nazwą „
Totolotek” (dziś Lotto). Obie firmy od pewnego czasu jednak współpracują wykorzystując podobieństwo nazw. W wielu punktach stacjonarnych bukmachera Totolotek można „puścić” kupon Lotto i innych loterii państwowego monopolisty w tym zakresie.
Bukmacher Totolotek w 2017 roku został partnerem Polskiego Związki Piłki Nożnej i sponsorem rozgrywek o Puchar Polski. Oprócz tego firma podpisywała umowy m.in. z piłkarską Lechią Gdańsk, siatkarską Skrą Bełchatów czy koszykarską Legią Warszawa.
Zakłady Bukmacherskie Totolotek przez lata swojej działalności przechodził różne koleje losu – włącznie z czasowy, zawieszeniem licencji. Kłopoty ma jednak już dawno za sobą i od wielu lat cieszy się z posiadania licencji Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich stacjonarnie oraz w internecie. Totolotek Zakłady Bukmacherskie – podobnie jak inne legalnie działające w Polsce firmy bukmacherskie – złapały drugi oddech po nowelizacji ustawy hazardowej. W kwietniu 2017 roku Zakłady Bukmacherskie Totolotek straciły niemal z dnia na dzień całą (prawie wyłącznie) zagraniczną konkurencję, która nie dostosowała się do wymogów nowej ustawy i nie postarała się o koncesję na prowadzenie zakładów bukmacherskich.
Dzięki temu Totolotek Zakłady Bukmacherskie w 2018 roku zajmowały trzecią pozycję na polskim rynku pod względem obrotu. Ponad 7 proc. udział w rynku wartym ok. 5 mld zł to dobra pozycja na start. Na start, bo Zakłady Bukmacherskie Totolotek w 2019 roku zmieniły właściciela. Udziały greckiej grupy Intralot odkupiła bowiem niemiecka grupa Gauselmanna. Pierwsze zmiany już widać, bo do logo marki dołączono charakterystyczne dla niemieckiej grupy słoneczko.
Bukmacher Totolotek zmieni się jednak jeszcze bardziej. Jak zapowiadają nowe władze firmy zakłady bukmacherskie Totolotek czeka rewolucja na polu działania internetowego, a nowa strona ma być jeszcze bardziej nowoczesna, funkcjonalna i intuicyjna. Bukmacher Totolotek ma być ukierunkowany na zawieranie zakładów bukmacherskich w sposób mobilny oraz ma postawić na zakłady „na żywo”. Spory lifting mają przejść także wszystkie naziemne lokalne bukmachera Totolotek. Punkty mają zostać wyposażone w nowoczesne terminale, które ułatwią zawieranie zakładów bukmacherskich oraz zmienią swój wystrój. Kilkadziesiąt punktów ma posiadać kategorię premium, w których będzie można oglądać transmisję ze spotkań do których ma prawo bukmacher Totolotek. Punkty – a tych na razie jest ok. 250 – mają uzupełniać w jeszcze większym stopniu działania bukmachera Totolotek online, która to jest oczkiem w głowie każdego nowoczesnego bukmachera. Wszystkie zmiany mają wejść w życie najpóźniej wiosną 2020 roku.

Bukmacher Totolotek – punkty stacjonarne

Jeszcze kilka słów o punktach stacjonarnych bukmachera Totolotek. Godziny otwarcia poszczególnych punktów, a także udogodnienia, które są w poszczególnych lokalach, znajdziemy na stronie internetowej bukmachera Totolotek. Godziny otwarcia dostosowane są bowiem w zależności od specyfiki danego miejsca. W punktach stacjonarnych można skorzystać z opcji „sprawdź kupon”, czyli w szybki sposób zobaczyć wyniki meczów, które stawialiśmy, a zarazem to czy możemy odebrać ewentualne wygrane. Możemy też opłacić „ekupon”, czyli zakłady bukmacherskie, które przeanalizowaliśmy w domu, ale opłacić chcemy anonimowo w punkcie bukmacherskim.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie - strona internetowa i aplikacja

Bukmacher Totolotek przez internet przyjmuje większość swoich zakładów. Możliwości są dwie. Poprzez stronę internetową oraz dzięki usłudze „Totolotek mobile”, czyli po prostu możliwości zawierania zakładów bukmacherskich dzięki aplikacji mobilnej. Totolotek online proponuje nie tylko zawieranie zakładów bukmacherskich, ale też dostęp do statystyk, wyniki meczów, najwyższe wygrane kupony innych graczy. Możemy też skorzystać z opcji „sprawdź kupon” i po wpisaniu numeru kuponu zawartego w punkcie stacjonarnym dowiemy się czy możemy cieszyć się z wygranej. W przyszłości Totolotek przez internet zamierza pokazywać transmisje na żywo z wydarzeń sportowych.
Obstawianie zakładów bukmacherskich Totolotek online jest dostępne tylko dla zarejestrowanych graczy. Klient bukmachera Totolotek musi podać szereg swoich danych. To np. imię i nazwisko, numer PESEL, dowodu osobistego czy konta w banku. Nasze dane zostaną zweryfikowane poprzez skan lub zdjęcie dowodu tożsamości, które musimy przesłać poprzez specjalny formularz na stronie bukmachera Totolotek. Aplikacja również umożliwia przejście procedurę rejestracji. „Totolotek mobile” można pobrać ze strony internetowej przeznaczonej na urządzenia mobilne.
Również funkcja „ekupon” dostępna jest dzięki aplikacji Totolotek oraz stronę internetową bukmachera. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie kursy, a potem nie opłacać zakładu bukmacherskiego, a jedynie kliknąć w „ekupon”. Dostaniemy kod, z którym należy udać się do punktu stacjonarnego i tam opłacić zakłady bukmacherskie z oferty bukmachera Totolotek. Aplikacja umożliwia także obstawianie meczów „na żywo” i śledzenie ich za pomocą „match tracker”, czyli graficznej wizualizacji statystyk.
Minusem strony internetowej jest brak czatu za pomocą którego możliwa byłaby komunikacja z biurem obsługi klienta. Bukmacher Totolotek udostępnia tylko kontakt poprzez infolinię lub adres e-mail.

Bukmacher Totolotek – oferta kursowa

Jednym z ważniejszych czynników, które decydują o sile bukmachera jest jego kursowa oferta. Totolotek udostępnia nieco ponad 20 różnych dyscyplin sportowych. Nie jest to największy wynik wśród polskich legalnych bukmacherów. Jednak tak naprawdę ciężko mieć wielkie o to pretensje do bukmachera Totolotek. Oferta na zakłady bukmacherskie ma bowiem wszystko to co najważniejsze, a konkurencja przewyższa Totolotka tylko i wyłącznie w ilości proponowanych sportów uznawanych za niszowe. Bukmacher mógłby jednak więcej swojej uwagi skierować w kierunku „rynków”, czyli dodatkowych i bardzo szczegółowych zakładów bukmacherskich dostępnych przy każdym pojedynczym spotkaniu. Konkurencja potrafi zaoferować nawet 300 dodatkowych kursów na spotkaniach piłki nożnej – przy ok. 150 dostępnych u bukmachera Totolotek. Oferta na inne – najważniejsze z punkt widzenia kibiców – dyscypliny jest zadowalająca.
Dużo ciekawych kursów na zakłady bukmacherskie można znaleźć w sekcji „zakłady specjalne”, które proponuje Totolotek. Bukmacher umieszcza tam wiele ciekawych kursów związanych z polityką, serialami, kursami walut itp. Nieco gorzej ma się sytuacja z e-sportem, który przynajmniej na razie, traktowany jest nieco pomacoszemu. Fanów e-sportu jest w Polsce coraz więcej i wielu bukmacherów znacznie większą wagę przykłada do turniejów i lig związanych z grami komputerowymi. Podobnie jest ze sportem wirtualnym, którego wyniki generowane są przez algorytm, ale wielu graczy lubi go obstawiać, bo nie trzeba długo czekać na rozstrzygnięcia. Podobnie jak z e-sportem nie ma tutaj wielkiego wyboru w ofercie, którą proponuje Totolotek. Bukmacher udostępnia bowiem tylko trzy sporty.

Dużo lepiej jest jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie „na żywo”. Może nie wszystkie mecze z oferty przedmeczowej są dostępne także w ofercie „na żywo”, ale tutaj bukmacher nie ma się czego wstydzić. Co więcej zapowiada, że najpóźniej wiosną 2020 roku gracze będą mieli do dyspozycji ponad 40 tysięcy zakładów bukmacherskich „na żywo” miesięcznie.
„Totolotek oferta na dziś” to dobry sposób na filtrowanie kursów, które możemy obstawiać u bukmachera. Sposobów szeregowania i układania listy kursowej jest jednak wiele i każdy z graczy powinien opracować swój system, który najbardziej będzie mu odpowiadał.
Totolotek w swojej ofercie ma również „zakłady piłkarskie”. Jest to możliwość typowania z góry ustalonych przez bukmachera zestawów spotkań (np. zestaw na ligę polską, angielską i ligi inne). Jeden kupon składa się z 13 spotkań i żeby wziąć udział w podziale nagród finansowych należy poprawnie wytypować co najmniej 10 spotkań. Gdy nikt nie trafi wszystkich 13 spotkań pula nagród kumuluje się i przechodzi na następny zestaw.

Bukmacher Totolotek – bonus powitalny

Zakłady bukmacherskie nierozerwalnie wiążą się z bonusami. W swojej ofercie ma je również bukmacher Totolotek. Bonus powitalny czy bonus bez depozytu to podstawowe promocje, którymi kusi Totolotek. Bukmacher swoje prezenty kieruje w stronę nowych klientów, którzy otworzyli swoje konto na portalu bukmachera Totolotek. Bonus powitalny, to nic innego jak typowe dla niemal wszystkich firm bukmacherski, przelewania na saldo bonusowe kwoty, która odpowiada pierwszej wpłacie na konto bukmachera. Taki bonus podlega obrotowi na warunkach wskazanych w regulaminie bukmachera, a sam obrót to nic innego jak konieczność kilkukrotnego złożenia zakładów bukmacherskich za kwotę przyznanego bonusu (lub bonusu i pierwszej wpłaty) po kursie minimalnym i ilości wydarzeń zgodnych z regulaminem promocji. W ofercie bukmachera znajdują się także bonusy bez depozytu, czyli tzw. darmowe zakłady. Idea jest prosta – bukmacher przelewa na nasze konto ok. kilkanaście złotych i gracze mogą za te pieniądze postawić zakład nie ryzykując przy tym utraty swoich środków. Bonus bez depozytu również podlega obrotowi
To nie wszystko, bo bukmacher udostępnia również kod promocyjny. Totolotek oferuje go głównie nowym klientom, którzy mogą wpisać go w odpowiednim miejscu w formularze rejestracyjnym na stronie bukmachera Totolotek. Kod promocyjny zwiększa przyznane bonusy.
Bukmacher zachęca do gry również poprzez inne czasowe promocje. Może to być gra „bez podatku”, zwiększanie kursów na wybrane spotkania lub kupony akumulowane, czy promocje związane np. ze składaniem zakładów bukmacherski na sport wirtualny.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie – wpłaty i wypłaty

Żeby szybko i bezpiecznie wpłacić pieniądze na konto bukmachera można skorzystać z serwisów Dotpay i Tpay, a co za tym idzie w ekspresowy sposób zrealizować transfer z ok. 30 banków. Klienci Totolotka mogą przelać pieniądze na swoje konto również przy pomocy platformy Skrill, kart MasterCard, Visa czy Paysafecard.
Wypłaty środków realizowane są w dni robocze o godzinie 12. Zarówno wpłaty jak wypłaty przeprowadzane są bez prowizji.

totolotek_logo-dark
4.5/5
Bonus powitalny
1000 zł
Kod promocyjny
brak