BetFan sp. z o.o.

4.5/5
Bonus powitalny
1200 zł
Freebet
20 zł
kod promocyjny:
brak

LEGALNY BUKMACHER posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018;

Betfan Zakłady Bukmacherskie to firma, która zadebiutowała na polskim rynku bukmacherskim w kwietniu 2019 roku. Jest więc kolejnym bukmacherem, który uzyskał koncesję wydawaną przez Ministerstwo Finansów i tej sztuki przedstawiciele firmy dokonali w około pół roku. Całkiem dobry wynik biorąc pod uwagę z jaką biurokracją muszą liczyć się wszyscy przedsiębiorcy w Polsce. Zakłady Bukmacherskie Betfan wkroczyły na rynek z jednej strony niezbyt duży, bo w Polsce legalnie działa zaledwie kilkunastu bukmacherów. Z drugiej strony jest to rynek bardzo perspektywiczny, bo w 2018 roku obrót legalnych bukmacherów wyniósł ok. 5 mld zł i wiele wskazuje na to, że jeszcze przez długi czas czeka nas okres prosperity firm bukmacherskich. Można to bezpośrednio powiązać ze zmianami prawnymi, które weszły w życie w kwietniu 2017 roku i wyrugowaniu z polskiego rynku bukmacherskiego wielu firm, które nie przestrzegały polskich zasad – głównie jeśli chodzi o system podatkowy.

 

Dlatego w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych firm, które pójdą w ślady Zakładów Bukmacherskich Betfan i tym samym zwiększą konkurencję na polskim rynku bukmacherskim.  W radzie nadzorczej Betfan sp. z o.o. znajdziemy właścicieli lub współpracowników dużej kancelarii prawniczej Chałas i wspólnicy. Pierwszym prezesem został natomiast Piotr Sienkiewicz, który przez wiele lat pracował u takich bukmacherów jak Totolotek i Forbet, więc na tym polu Betfan sp. z o.o. na pewno nie może narzekać na brak doświadczenia.

 

Zakłady Bukmacherskie Betfan w pierwszych miesiącach swojego działania na polskim, legalnym rynku bukmacherskim nie współpracowały z żadnym klubem sportowym czy organizacją. Trudno zatem powiedzieć na czym Betfan Zakłady Bukmacherskie oprą swoją politykę marketingową. Czy pójdą ścieżką większości (sponsoring klubów) czy może postawią na znanych ambasadorów. Jedno jest pewne – Zakłady Bukmacherskie Betfan wkrótce będą musiały wyłożyć karty na stół, bo sama promocja w internecie nie wystarczy, żeby na poważnie wziąć udział w batalii o przychylność graczy obstawiających zakłady bukmacherskie.

 

Betfan Zakłady Bukmacherskie raczej nie staną w szranki w walce o klienta punktów stacjonarnych. Bukmacher Betfan nie posiada bowiem koncesji na przeprowadzanie zakładów bukmacherskich w lokalach stacjonarnych i dopóki jej nie uzyska nie należy spodziewać się tego, że będziemy mogli postawić kupon w punkcie naziemnym.

Betfan Zakłady Bukmacherskie – portal bukmachera

Dlatego to strona internetowa ma być wizytówką bukmachera Betfan. Opinie niemal od początku są bardzo entuzjastyczne. Strona bowiem wnosi spory powiew świeżości na polskim rynku bukmacherskim. Już od pierwszy chwil spędzonych na portalu bukmachera Betfan mamy wrażenie, że jest bardzo funkcjonalny i intuicyjny. Wszystkie elementy strony są bardzo czytelne, a zastosowane czcionki przyciągają wzrok zarazem go nie mecząc. To samo można powiedzieć o delikatnym kanarkowym (czyli żółto-zielonym) tle.

 

Żeby rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich pod marką Betfan należy się zarejestrować. Co ciekawe bukmacher Betfan w nieco inny sposób podchodzi do obowiązku zbierania danych od klientów. Gracze początkowo podają minimalny zestaw informacji o sobie i zakładają konto tymczasowe. Trwa to zaledwie kilkadziesiąt sekund i niemal od razu gracze mogą wpłacać pieniądze przeznaczone na zakłady bukmacherskie. Dopiero po przekroczeniu limitu stawek (łącznie 5 tysięcy złotych) lub gdy chcą wypłacić wygrane gracze muszą podać znacznie więcej informacji o sobie np. numer PESEL, konta bankowego czy numer dowodu tożsamości, a następnie  przesłać skany lub zdjęcia dokumentów do bukmachera, aby ten mógł zweryfikować prawdziwość podanych informacji. Na pewno jest to sposób, aby przekonać mniej ufnych dla debiutanta klientów, bo bez potrzeby podawania wszystkich danych mogą zawierać pierwsze zakłady bukmacherskie.

 

Co ważne strona internetowa Betfan nie atakuje graczy wieloma banerami promocyjnymi. Są one wyeksponowane w sposób mało natarczywy. Na stronie bukmachera Betfan znajduje się nie tylko oferta kursowa, ale można zapoznać się także ze statystykami czy wynikami spotkań.

 

Betfan Zakłady Bukmacherskie w początkowej fazie działalności nie udostępniły swoim klientom aplikacji mobilnej. Z jednej strony jest to minus, ale jest jedno wytłumaczenie takiego stanu. Strona internetowa, która obsługiwana jest w urządzeniach mobilnych (smartfon czy tablet) działa bardzo dobrze i dostosowuje się bez problemu do każdego urządzenia mobilnego. Posiada też wszystkie funkcjonalności strony internetowej „na komputer”. Począwszy od rejestracji konta, przez zawieranie zakładów bukmacherskich, po wypłatę ewentualnych wygranych.

Zakłady Bukmacherskie Betfan – oferta kursowa

Bukmacher Betfan już od startu swojego serwisu zadziwił bogactwem oferty. Już od pierwszych dni dołączył do krajowej czołówki, która oferuje ok. 30 różnych dyscyplin sportowych. I tak samo jest w przypadku Betfan. Opinie dotyczące oferty kursowej powiększa też solidna porcja „rynków”, czyli dodatkowej oferty kursowej na każde pojedyncze wydarzenie z oferty bukmachera. W przypadku najpopularniejszej piłki nożnej to nawet ponad 200 kursów na każde spotkanie np. handicapy, under/over, czy zakłady dokładny wynik.

 

Równie solidnie wygląda oferta kursowa na pozostałe najważniejsze dla polskich typerów dyscypliny sportowe jak np. tenis, hokej na lodzie, koszykówka czy sporty walki. W ofercie Betfan są też z punktu widzenia polskich kibiców sporty niszowe jak badminton czy golf. Jeśli wierzyć słowom bukmachera daje to nawet 1,5 miliona różnych zakładów miesięcznie.

Co ciekawe bukmacher Betfan postanowił mocniej niż inni postawić na specjalne zakłady bukmacherskie, czyli takie w których sport rzadko kiedy odgrywa pierwszoplanową rolę. W tej ofercie można co prawda znaleźć kursy dość luźno związane ze sportem, ale przeważają te ze świata rozrywki (sama sekcja właśnie tak się nazywa), filmów, seriali czy nawet zakłady bukmacherskie na przewidywanie pogody. Swoje miejsce mają też zakłady bukmacherskie związane z ekonomią i rynkami finansowymi. Na pewno jest to ciekawa oferta dla tych, którzy od czasu do czasu chcieliby wziąć „wolne” od obstawiania sportu, a mają sporo wiedzy na temat tego co się dzieje wokół nas.

 

Bukmacher  Betfan ma również solidną ofertę związaną z e-sportem. Na stronie bukmachera można znaleźć wiele ciekawych kursów na rozgrywki i turnieje związane z grami komputerowymi. Betfan nie ma w swojej ofercie natomiast kursów związanych ze sportem wirtualnym. Dla części graczy może być to spory minus, ale warto pamiętać, że sport wirtualny to nie są prawdziwe rozgrywki, a czynnik losowości jest tam dużo wyższy niż w przypadku realnego sportu.

Zakłady Bukmacherskie Betfan – oferta „na żywo”

W ofercie Betfan znajduje się też spora liczba zakładów „na żywo”. Trzeba jednak przyznać, że nad tym aspektem bukmacher musi sporo popracować. Liczba dyscyplin sportowych dostępnych do obstawiania „na żywo” przynajmniej na początku działalności bukmachera nie rzuca na kolana. Bukmacher Betfan chcąc być w tej materii konkurencyjni powinien jak najszybciej zwiększyć liczbę oferowanych wydarzeń do obstawiania zakładów bukmacherskich „na żywo”. Co do samej warstwy wizualnej związanej z zakładami „live” nie ma się do czego przyczepić. Grafiki są bardzo czytelne i na bieżąco pokazują statystyki i najważniejsze wydarzenia z rozgrywanego meczu. Bukmacher Betfan na początku swojej działalności w Polsce nie posiadał praw do transmisji spotkań w internecie poprzez swój portal czy aplikację mobilną. Ewentualne podpisanie praw do pokazywania spotkań „na żywo” na pewno ułatwiłoby typowanie „live” i przyciągnęło nowych klientów.

Bukmacher Betfan – bonus powitalny i inne promocje

Betfan bonus powitalny przyznaje tym klientom, którzy zarejestrują się na stronie bukmachera, wyrażą zgodę na to, żeby wziąć udział w promocji i dokonają wpłaty na konto bukmachera. Powitalny bonus Betfan jest to więc typowy bonus od depozytu, który w swojej ofercie ma niemal każdy bukmacher. Bonus Betfan podlega warunkowi obrotu, a żeby go otrzymać należy najpierw obrócić swoją pierwszą wpłatę po kursie wskazanym przez bukmachera. Co ciekawe na kolejne wpłaty też można otrzymać bonus. Betfan bowiem premiuje pierwsze trzy depozyty. Bukmacher przelewa na saldo bonusowe co prawda zaledwie 10 proc. takich wpłat, ale po ewentualnych wygranych i odpowiednim obrocie przekazuje na konto właściwe gracza wygrane powiększone dziesięciokrotnie. Bukmacher Betfan –  co do zasady – nie proponuje bonusów bez depozytów, czyli zakładów bukmacherskich bez ryzyka. Można je otrzymać tylko wpisując kod promocyjny Betfan. Kod promocyjny znajduje się m.in. w mediach społecznościowych bukmachera Betfan. Bukmacher proponuje również inne czasowe promocje. Mogą być to np. zakłady, które bukmacher „uwalnia” od podatku i wyrównuje graczom podatek, który pobiera od każdej stawki.

Betfan Bukmacher – wpłaty i wypłaty

Pierwsza wpłata na konto bukmachera musi zostać przeprowadzona z konta, którego jesteśmy właścicielami. To sposób bukmachera na weryfikację naszych danych. Na to konto będą też później księgowane nasze wypłaty.

 

Pierwszej wpłaty należy dokonać poprzez system Przelewy24, który obsługuje wszystkie banki dostępne w Polsce, a cała procedura powinna trwać mniej niż minutę.

 

Kolejnych wpłat można już dokonywać również poprzez system Blik czy karty debetowe Visa czy MasterCard.

 

Wypłaty wygranych możemy przeprowadzić również w sposób szybki i bezpieczny. Bukmacher zapewnia, że środki na naszym koncie znajdą się w ciągu 15 minut, o ile jesteśmy klientami jednego z 20 największych banków w Polsce. Szybkie wypłaty dostępne są w godzinach od  7:00 do 23:00.

betfan-logo
4.5/5
Bonus powitalny
1200 zł
Kod promocyjny
brak