LVBET

4.5/5
Bonus powitalny do
1500 zł
Freebet
30 zł
kod promocyjny:
brak

LEGALNY BUKMACHER posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

Legalne Zakłady Bukmacherskie LVBet rozpoczęły swoją działalność w Polsce w 2016 roku. Nie jest to więc najbardziej doświadczony bukmacher na rynku. LVBet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. jednak bardzo dynamiczne zdobywały pozycję na polskim rynku bukmacherskim. Szczególnie, że spora część konkurencji została wycięta w pień nowelizacją ustawy hazardowej, która weszła w życie w 2017 roku. LVBet Zakłady Bukmacherskie praktycznie od początku swojej działalności postawiła na rozpoznawalne twarze ze świata piłki – wiedząc, że to kibice piłkarscy najczęściej obstawiają zakłady bukmacherskie. LVBet promował m.in. Zdzisław Kręcina, czyli były sekretarz Polskiego Związku Piłki Nożnej. W 2019 roku firma postawiła jednak na znacznie lepiej kojarzącego Jakuba Błaszczykowskiego, który został ambasadorem marki LVBet Zakłady Bukmacherskie. Zakłady Bukmacherskie LVBet równolegle współpracują z klubami sportowymi. Umowę sponsorską z LVBet podpisywały takie zespoły jak Wisła Kraków, Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock, Piast Gliwice, a także Zagłębie Sosnowiec, Stal Mielec czy z koszykarski Śląsk Wrocław.
Bukmacher LVBet jest ściśle powiązany z producentem napojów energetycznych, który podpisał umowę sponsorską z PZPN. Zakłady Bukmacherskie LVBet promowały się również przy okazji meczów siatkówki (halowej jak i plażowej).
Bukmacher LVBet wspiera również portal „Łączy nas Pasja”. Kibice mogą znaleźć tam sporo artykułów dotyczących analizy spotkań oraz materiałów publicystycznych.

LVBet Zakłady Bukmacherskie – punkty stacjonarne

LVBet jest bukmacherem posiadającym licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie oraz lokalach naziemnych. LVBet punkty posiada w ok. 50 miejscach na terenie całego kraju. Co ciekawe LVBet punkty lokalizuje w dość niecodziennych placówkach. Zakłady bukmacherskie LVBet obstawimy m.in. na stacjach benzynowych, w pubach czy nawet sklepach spożywczych – daje to szansę na obstawianie spotkań o nietypowych godzinach jak na stacjonarne zakłady bukmacherskie – nawet grubo po północy. Oczywiście nie brakuje lokali bukmacherskich, które pełnią tylko taką funkcję. Szczegółowy wykaz miejsc gdzie można się udać, aby obstawić zakłady bukmacherskie znajduje się na stronie internetowej bukmachera LVBet.
Mimo, że stacjonarne zawieranie zakładów bukmacherskich pomału odchodzi do lamusa, to nadal ma swoich wiernych fanów. To np. ci, którzy chcą w dużo bardziej anonimowy sposób postawić kupon. LVBet wychodzi im naprzeciw i w swojej ofercie w punktach stacjonarnych proponuje obstawianie zakładów bukmacherskich „na żywo”. Trzeba przyznać, że nie jest to standardowa oferta i wyróżnia to zakłady zawierane u bukmachera LVBet. Opinie o takim podejściu do działalności punktów stacjonarnych muszą być pozytywne.
Co więcej możemy prześledzić ofertę kursową w internecie, wybrać interesujące nas kursy, ale kupon opłacić w punkcie stacjonarnym. Wystarczy, że klikniemy w opcję „e-kupon” i z wygenerowanym numerem udamy się do najbliższego lokalu bukmacherskiego.

Bukmacher LVBet – rejestracja

Grając w punkcie stacjonarnym nie musimy też przechodzić procedury rejestracji, która jest konieczna, gdy chcemy zawrzeć zakład bukmacherski poprzez sieć. Wymaga tego ustawa hazardowa i każdy klient bukmachera musi podać swoje dane, a następnie musi umożliwić przeprowadzenie procedury weryfikacji danych. Obstawiając zakłady bukmacherskie w internecie musimy podać m.in. takie informacje jak imię i nazwisko, numer PESEL, dowodu osobistego czy konta w banku. Ważne, żeby podawać prawdziwe dane i numer konta w banku, którego jesteśmy właścicielami. Każdy bukmacher ma obowiązek sprawdzić nasze informacje osobiste. Robi to na podstawie przesłanych zdjęć dowodu osobistego lub paszportu. Jak zapewnia bukmacher LVBet procedura nie powinna trwać dłużej niż 30 minut.
LVBet dla tych, którzy nie chcą przechodzić całego procesu weryfikacji, proponuje możliwość założenia konta tymczasowego. Potrwa to około minuty i gracz może już przelewać środki na konto bukmachera LVBet. Bonus powitalny i inne promocje również są dostępne w takim trybie. Jednak zagrać można łącznie za 5200 zł i nie można wypłacić swoich wygranych. Dopiero po przesłaniu bukmacherowi pełnych swoich danych można w pełni korzystać ze strony internetowej czy zawierać zakłady mobilnie, a co umożliwia aplikacja LVBet. Najlepiej więc od razu skorzystać z pełnej rejestracji.

LVBet – portal bukmachera

Gdy wchodzimy na stronę internetową i aplikację LVBet na urządzenia mobilne rzuca nam się w oczy prostota i elegancja. Za to pierwsze odpowiadają duże, wyraźne banery i przyciski, które odsyłają nas do kolejnych podstron czy też oferty kursowej. O to drugie zadbano używając stonowanych kolorów. Żółć i czerń doskonale komponują się na stronie LVBet. Opinie o stronie internetowej są bardzo pozytywne. Szczególnie gdy przejdziemy do samego wyboru spotkań z oferty kursowej. Choć tutaj wielu nowych klientów bukmachera LVBet, którzy mieli styczność z innymi firmami, może przez chwilę przeżyć mały szok. Na stronie LVBet ciężko jest bowiem znaleźć zbiorczą ofertę kursową na wszystkie wydarzenia. Najpierw wybieramy dyscyplinę sportu, a potem dopiero kraj i konkretne rozgrywki, które chcemy obstawiać. Z jednej strony może to nieco ograniczać możliwość wyboru i dla części graczy taki podział może utrudniać obstawianie, ale jeśli jesteśmy specjalistami w zaledwie kilku ligach (a tak powinniśmy typować), to nie mamy niepotrzebnych rozpraszaczy – w postaci na pierwszy rzut oka ciekawych kursów, ale z meczów których zbyt dobrze nie przeanalizowaliśmy.

Bukmacher LVBet - aplikacja

Szybkie wpłaty, statystyki, wyniki meczów. To musi znajdować się, oprócz oferty kursowej, na każdej stronie internetowej bukmachera – nie inaczej jest w LVBet. Aplikacja mobilna daje graczowi takie same możliwości jak portal. Funkcja LVBet mobile jest równie przejrzysta jak strona internetowa i w komfortowy sposób można zawierać zakłady bukmacherskie.
Zarówno na stronie internetowej jak poprzez LVBet mobile można skontaktować się z biurem obsługi klienta. Najwygodniej jest to zrobić poprzez czat. Oczywiście w punkcie stacjonarnym również powinniśmy uzyskać odpowiedzi na palące nas pytania.

Zakłady bukmacherskie LVBet – oferta kursowa

Przejdźmy to tego co najważniejsze, czyli oferty kursowej bukmachera LVBet. Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce przez to, że tak niewiele jest legalnie działających firm, nie jest zbyt rozległy. Dlatego bukmacherzy mogą bardzo ściśle kontrolować siebie nawzajem m.in. po to, żeby klienci zbyt często nie odchodzili do innych firm. Jedną z rzeczy, którą bukmacherzy podglądają u siebie nawzajem jest oferta kursowa. I trzeba przyznać, że to raczej konkurencja spogląda w stronę LVBet, a nie odwrotnie. W ofercie kursowej LVBet znajduje się bowiem blisko 50 różnego rodzaju wydarzeń na które można stawiać zakłady bukmacherskie. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych wyników wśród legalnych bukmacherów w Polsce.
Na tę liczbę składają się głównie wydarzenia sportowe. Zaczynając od piłki nożnej (rozgrywki z ok. 70 państw świata – w tym piłka kobieca i młodzieżowa), przechodzimy po kolei po wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych oraz wielu z tych nieco bardziej niszowych.
Sporo dobrych opinii LVBet zbierze wśród fanów e-sportu, który dość oferowany jest dość szeroko. Ze sportów wirtualnych dostępne są m.in. piłka nożna, tenis czy wyścigi konne.
W ofercie kursowej bukmachera są także zakłady „na żywo”. W tym wypadku może nie jest aż tak dobrze jak w przypadku zakładów przedmeczowych, ale wszystkie najważniejsze wydarzenia i najpopularniejsze rynki bez problemu każdy typer znajdzie. LVBet nie transmituje spotkań na swojej stronie internetowej, a jedynie prezentuje wizualizacje graficzne przebiegu spotkania „live” i publikuje statystyki.
Gracze mogą zawierać zakłady bukmacherskie nie tylko w formie zakładów singlowych i akumulowanych, ale także w postaci zakładów systemowych. Jednak rozpisywać można tylko zakłady pojedyncze, a tym samym nie można tworzyć bloków złożonych z kilku spotkań.

LVBet bonus – promocje bukmachera

Firma z Tomaszowa Mazowieckiego bardzo solidnie przykłada się do działalności promocyjnej dlatego nie jest nic dziwnego, że bonusy to mocna strona bukmachera LVBet. Bonus przyznawany jest np. kibicom, którzy wykupią karnet drużyny, którą sponsoruje LVBet. Bonus powitalny również znajduje się w ofercie firmy. Jest to jednak nieco inna promocja niż u większości bukmacherów, gdyż bukmacher na saldo bonusowe przelewa skromną kwotę (proporcjonalną do pierwszej wpłaty), ale stosuje specjalny mnożnik, który zwiększa ewentualną wygraną za postawiony zakład bukmacherski. Jest to de facto forma „freebet”, czyli zakładu bez ryzyka. Nie zmienia się jedno. Bonus LVBet należy obrócić, a dokładny regulamin promocji znajduje się na stronie internetowej bukmachera.
LVBet kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym (i tak samo wyrazić tam zgodę na uczestnictwo w promocji). Kod promocyjny LVBet zwiększa przyznawane bonusy przez LVBet. Kod promocji możemy znaleźć m.in. w mediach społecznościowych bukmachera. Kod promocji LVBet z reguły można wykorzystać tylko raz.
To jednak nie cała oferta bonusowa bukmachera. LVBet promuje się również bonusami bez depozytu, a także zwiększa kursy, gdy gracz decyduje się na grę zakładów akumulowanych. W ofercie można znaleźć również tzw. bezpieczne zakłady bukmacherskie, czyli takie w których możemy popełnić jeden błąd. Taki zakład bukmacherski musi spełnić jednak szereg wymagań (odpowiednia, stawka, liczba wydarzeń i kurs), żeby gracze mogli liczyć, że bukmacher puści płazem jeden błąd.

Zakłady Bukmacherskie LVBet – metody wpłat i wypłata

To co wyróżnia ofertę LVBet to możliwość dokonania ekspresowych wypłat. Niestety nie jest to jeszcze standardem, więc bukmacher LVBet na pewno solidnie tutaj punktuje. Usługa „Rapid Pay” umożliwia klientom kilkunastu banków (wszystkie najbardziej popularne w Polsce) błyskawiczny przelew środków z konta bukmachera na rachunek bankowy. Procedura jest bez prowizyjna i cały proces trwa zaledwie kilka minut. Usługa dostępna jest w godzinach: 8:00:1:00.
Jeszcze lepiej jest – co akurat niezbyt dziwi – gdy chodzi o wpłaty na konto bukmachera. LVBet współpracuje z takimi serwisami jak Dotpay, Przelewy24 czy Tpay – wszystkie proponują przelewy błyskawiczne. LVBet dodatkowo zachęca do korzystania z portfeli elektronicznych Paymenticon oraz Skrill. Dostępne są również płatności kartami Paysafecard oraz tradycyjnymi kartami debetowymi MasterCard oraz Visa. Pieniądze przelane w taki sposób powinny być dostępne na koncie gracza już po kilkudziesięciu sekundach.

lvbet-logo-dark
4.5/5
Bonus powitalny do
1500 zł
Kod promocyjny
brak