FORBET

4.5/5
Bonus powitalny do
2000 zł
Bonus
100%
kod promocyjny:
brak

LEGALNY BUKMACHER posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

Forbet Zakłady Bukmacherskie są jednym z kilkunastu legalnie działających w Polsce bukmacherów. Co prawda początki serwisu bukmacherskiego pod marką Forbet sięgają ledwie 2016 roku, ale od tego czasu Zakłady Bukmacherskie Forbet zdobyły całkiem mocną pozycję na polskim legalnym rynku bukmacherskim. Dane za 2018 rok wskazują, że Zakłady Bukmacherskie Forbet są czwartą siłą jeśli chodzi o wysokość obrotu. Tylko tak uznane marki jak STS, Fortuna i Totolotek wyprzedzają bukmachera, który swoją siedzibę ma w Warszawie.
Niewątpliwy sukces firmy powiązany jest z nowelizacją ustawy hazardowej, bo to w kwietniu 2017 roku, za sprawą nowych przepisów z polskiego rynku w dużym stopniu zniknęła nielegalna konkurencja firm – głównie zagranicznych – które nie płaciły w Polsce podatków.
Od tego czasu pozycja Forbet Zakłady Bukmacherskie zaczęła rosnąć z miesiąca na miesiąc. Bukmacher Forbet swój sukces zawdzięcza m.in. temu, że zdecydował się na dwutorowe działanie. Zakłady Bukmacherskie Forbet dostępne są bowiem zarówno w internecie (co oczywiście oczkiem w głowie bukmachera) oraz stacjonarnie.
Bukmacher Forbet dość mocna angażuje się w związku z klubami sportowymi i to na wielu płaszczyznach. Firma w 2017 roku pojawiła się w nazwie Włókniarza Częstochowa – klubu żużlowego z polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Oprócz tego Forbet Zakłady Bukmacherskie podpisywały umowy z klubami piłkarskimi i to niekoniecznie z tymi najlepszymi, ale za to bardzo ważnymi dla lokalnej społeczności jak m.in. Motor Lublin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, GKS Tychy czy Odra Opole. W sponsorskim portfolio – na różnym etapie działania bukmachera Forbet – nie mogło jednak zabraknąć również klubów ekstraklasowych jak Śląsk Wrocław czy ŁKS Łódz.
Zakłady Bukmacherskie Forbet podpisywały umowy sponsorskie z Polskim Związkiem Tenisowym czy reprezentacją w AMP Futbolu.

Forbet - punkty stacjonarne bukmachera

Bukmacher Forbet zdecydował się na dość innowacyjny sposób prowadzenia punktów stacjonarnych. Nie są to tylko i wyłącznie lokale bukmacherskie z charakterystycznymi dla wielu stacjonarnych bukmacherów ścianami obwieszonymi ofertą kursową i żeby zawrzeć zakład należy udać się do „okienka”. Oczywiście takie punkty naziemne również są w posiadaniu bukmachera Forbet, ale firma zdecydowała się też na inny krok. W wielu miejscach ustawiała specjalne terminale do zawierania zakładów bukmacherskich. Co ważne tak jak w każdym innym punkcie stacjonarnym można zrobić to anonimowo (bez potrzeby rejestracji). Terminale posiadają dotykowe ekrany, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Co więcej można dzięki nim nie tylko zawierać zakłady bukmacherskie, ale również oglądać transmisje ze sporkań, do których posiada prawa bukmacher Forbet. Dzięki temu zawieranie zakładów „na żywo” (również dostępne w terminalach) jest bardziej efektywne.
Bukmacher Forbet w połowie 2019 roku posiadał blisko 100 punktów naziemnych oraz terminali do zawierania zakładów bukmacherskich na terenie całego kraju i coś się nam wydaje, że będą one powstawały jak grzyby po deszczu.
Co więcej terminale są dostępne w takich miejscach jak puby czy stacje benzynowe, więc w niektórych miejscach można nawet całodobowo zawierać zakłady bukmacherskie z oferty Forbet. Opinie o wprowadzeniu terminali muszą być pozytywne.

Forbet Zakłady bukmacherskie – strona internetowa i aplikacja

Strona internetowa oraz aplikacja Forbet na urządzenia mobilne nieco różni się od większości portali bukmacherskich. Dominuje na nich bowiem jasna kolorystyka, jedynie fragmentami przełamywana przez ciemnie barwy. Na pewno nie przeszkadza to w przeglądaniu oferty kursowej bukmachera oraz w korzystaniu z innych narzędzi udostępnianych przez bukmachera Forbet, a trzeba przyznać, że jest ich sporo.
Po pierwsze można skorzystać z bogatych statystyk, które ułatwiają przeprowadzenie analizy meczów pod kątem zakładów bukmacherskich czy sprawdzić wszystkie wyniki spotkań z oferty bukmachera. Na stronie bukmachera Forbet znajduje się także wyszukiwarka kursów (wybieramy zakres kursów jakich potrzebujemy) oraz „betmarket”, czyli wykaz najciekawszych i najpopularniejszych zakładów bukmacherskich zawieranych przez obstawiających. Co ciekawe przy zawieraniu kuponu możemy skorzystać z opcji „szybki kupon”. To nic innego jak zakłady bukmacherskie na „chybił-trafił” – wybieramy liczbę spotkań, ich kursy i stawkę – a system sam wygeneruje nam kupon, który musimy jeszcze tylko zatwierdzić.

W „strefie gracza” znajdują się także analizy tekstowe wybranych spotkań. W artykułach, które publikuje bukmacher, możemy znaleźć najważniejsze informacje i ciekawostki dotyczące najważniejszych meczów, które w najbliższym czasie znajdą się w ofercie kursowej bukmachera Forbet. Aplikacja w pełni oddaje wszystkie funkcjonalności strony internetowej. Począwszy od możliwości założenia konta, po zawarcie zakładu bukmacherskiego, do wypłacenia środków. Aplikacja Forbet to na pewno dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią tracić czasu w środkach komunikacji publicznej czy lubią stawiać zakłady bukmacherskie na bieżąco.
Poprzez stronę internetową najłatwiej też jest skorzystać z porady bukmachera. Po pierwsze mamy do dyspozycji dział pomoc, ale także czat czy formularz kontaktowy. Wszystkie opcje dostępne są też za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Zakłady Bukmacherskie Forbet – oferta kursowa

Nie byłoby zakładów bukmacherskich gdyby nie było kursów. Tych u bukmachera Forbet nie brakuje. Blisko 30 różnych dyscyplin sportowych gwarantuje każdemu graczowi bardzo solidną dawkę typów do analizy i późniejszego obstawiania meczów z oferty Forbet. Bukmacher przede wszystkim zadbał o kibiców piłki nożnej. Trudno się dziwić, bo przecież to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie, a mnogość wydarzeń i rozgrywek wprost proporcjonalnie przedkłada się na kursy. Kilkadziesiąt krajowych rozgrywek, a do tego niższe ligi, puchary, mecze reprezentacji i co najważniejsze dodatkowe rynki. Tych bukmacher Forbet czasami nieco żałuje swoim klientom. Najwięksi polscy legalni bukmacherzy przyjmują nawet ponad 300 dodatkowych zakładów bukmacherskich związanych z pojedynczym spotkanie. W Forbet aż takiego przepychu nie ma. Większość spotkań w ofercie bukmachera to kilkadziesiąt dodatkowych kursów (over/under, handicapy, dokładny wynik itd.), a przy najważniejszych meczach liczba ta zwiększa się do blisko 200. Jednak trzeba zaznaczyć, że i tak każdy gracz znajdzie wszystkie najpotrzebniejsze zakłady.
Oczywiście na piłce nożnej Forbet nie kończy swojej działalności. Tenis, hokej na lodzie, sporty drużynowe i indywidualne – wszystkie te, który w Polsce cieszą się największą popularnością oraz te nieco bardziej niszowe są dostępne dla graczy, którzy chcą obstawiać zakłady bukmacherskie. Bukmacher mocno stawia też na żużel i nie może to dziwić biorąc pod uwagę sponsorskie koneksje firmy.
Bukmacher Forbet ma całkiem szeroką ofertę związaną z e-sportem i chyba jeszcze bogatszą związaną ze sportem wirtualnym. Na pewno jest to dobra oferta dla młodszej części klienteli bukmachera, a także tych, którzy lubią stawiać szybko i nie czekać wiele godzin na rozstrzygnięcia. Zakłady na e-sport można typować zarówno „na żywo” jak i na ponad 30 rynkach. W ramach sportu wirtualnego mamy do wyboru tenis, koszykówkę, piłkę nożną czy wyścigi.
Zakłady bukmacherskie „na żywo” to kolejna możliwa forma obstawiania zakładów bukmacherskich. Bukmacher Forbet zdecydowanie nie ma się czego w tej materii wstydzić. Dostępnych meczów, kursów i rynków jest naprawdę sporo i dotyczy to też niższych lig np. czwartej ligi piłkarskiej w Polsce.

Bukmacher Forbet – rejestracja

To co zdecydowanie wyróżnia ofertę bukmachera Forbet na tle większości bukmacherów to wspomniana już możliwość oglądania transmisji sportowych zarówno na stronie internetowej bukmachera jak i poprzez aplikację mobilną czy terminale w punktach stacjonarnych. Bukmacher Forbet ma prawa do transmisji spotkań piłkarskich, żużlowych czy tenisowych, ale to zaledwie ułamek możliwości, które daje nam bukmacher. Forbet udostępnia np. rozgrywki piłkarskie z
Włoch czy Belgii, ale też nieco bardziej niszową ligę australijską. Transmitowanie spotkań na pewno ułatwia zarówno obstawianie kuponów „na żywo” jak i po prostu śledzenie spotkań, które już się obstawiło.
Oglądanie spotkań możliwe jest po zalogowaniu, a to opcja możliwa jest tylko dla tych odwiedzających stronę Forbet, którzy się zarejestrowali na portalu bukmachera. Podobnie jak u innych bukmacherów musimy podać zestaw danych takich jak: imię i nazwisko, numer PESEL, konta bankowego i dowodu osobistego. Oprócz tego dane każdego gracza są poddawane weryfikacji m.in. na podstawie skanu lub zdjęć dokumentu tożsamości.

Bukmacher Forbet – bonus powitalny

Bukmacher Forbet promocje stosuje bardzo często i na pewno jest to klucz w budowaniu swojej pozycji na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Forbet bonusy przyznaje przy różnych okazjach i przybierają one różne form. Forbet bonus od depozytu, czyli tzw. bonus powitalny jest propozycją dla nowych klientów bukmachera Forbet. Bonus taki otrzymać można tylko raz i najczęściej polega na tym, że gracze otrzymują na swoje saldo bonusowe kwotę równą pierwszej wpłacie. W niektórych promocjach na start dodatkowo premiowane są kolejne wpłaty dokonane na konto bukmachera Forbet. Bonus należy jednak obrócić, czyli zagrać kilka zakładów bukmacherskich o odpowiednim kursie i minimalnej liczbie wydarzeń.
Bonus Forbet przyznaje również w postaci „bez depozytu”, czyli są to zakłady „bez ryzyka”. Chodzi o to, że firma wpłaca na nasze saldo bonusowe niewielką kwotę i możemy za nią obstawiać mecze z oferty bukmachera Forbet. Bukmacher również w tym wypadku wymaga obrotu.
Kod promocyjny Forbet, który można wpisać w trakcie rejestracji, zwiększa przyznane przez bukmachera bonusy. Forbet kod promocyjny publikuje m.in. w swoich mediach społecznościowych. Kod promocyjny Forbet to dobra możliwość zwiększenia środków na grę dla tych, którzy zdecydowali się skorzystać z oferty bonusowej.
Bonus Forbet może też przyznać w znacznie innej formie. Bukmacher często stara się zachęcić graczy do gry np. poprzez kupony z których nie pobierany jest podatek, który co prawda ma obowiązek płacić bukmacher, ale z reguły każdorazowo pobiera od stawki postawionej przez gracza 12 proc. Taka promocja nie funkcjonuje jednak cały czas i bukmacher Forbet również stawia kilka warunków dotyczących tego jak ma wyglądać kupon za który „zwróci” podatek. Warto jednak zerkać na stronę bukmachera, żeby takiej promocji nie przegapić.

Bukmacher Forbet – wpłaty i wypłaty

Dla swoich graczy bukmacher Forbet udostępnia kilka sposób bezpiecznego i szybkiego transferu środków na konto wykorzystywane do zawierania zakładów bukmacherskich. Przelewać środki można za pomocą serwisów PayU, Dotpay i Tpay.com, które umożliwiają transfer z ok. 30 banków w Polsce.
Przelać środki można też za pomocą kart Visa i MasterCard oraz usług SkyCash i Paysafecard.
Wypłata następuje po wpisaniu w odpowiednie pole numeru swojego konta (tego samego co przy okazji rejestracji). Bukmacher zapewnia, że zleca przelewy w godzinach od 8:00 do 23:00 (poniedziałek – piątek) i środki na nasze konto w banku powinny wpłynąć maksymalnie po 48 godzinach od zlecenia.

forbet-logo-dark
4.5/5
Bonus powitalny do
2000 zł
Kod promocyjny
brak