TOTALBET

4.5/5
Bonus powitalny
100%
Freebet
10 zł
kod promocyjny:
brak

LEGALNY BUKMACHER posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to jeden z tych bukmacherów, który rozpoczął działalność już pod rządami nowej ustawy hazardowej. Znowelizowane w 2016 roku prawo (weszło w życie w kwietniu 2017 roku) spowodowało, że z polskiego rynku bukmacherskiego zniknęło kilkudziesięciu bukmacherów, którzy do tej pory działali nielegalnie, ale nie było skutecznych możliwości prawnych, żeby zmusić je do stosowania się do polskiego systemu (przede wszystkim w sprawach podatkowych). Jednak niemal z dnia na dzień w Polsce pozostało zaledwie kilka firm, które przyjmowały zakłady bukmacherskie. W tę lukę postanowiły wejść Zakłady Bukmacherskie Totalbet, które otrzymały koncesję wydawaną przez Ministerstwo Finansów i tym samym w 2018 roku stały się legalną firmą przyjmującą zakłady bukmacherskie.
Właścicielami bukmachera jest doświadczona firma z branży rozrywkowej – Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Totalbet Zakłady Bukmacherskie to – obok takich marek jak „Super Ekspress”, „Murator” czy „Eska TV” – coraz ważniejsza gałąź działalności Grupy ZPR.
Zakłady Bukmacherskie Totalbet dostępne są tylko w internecie. Jednak może się to zmienić, bo bukmacher Totalbet posiada również licencję na zakładanie punktów stacjonarnych pod marką Totalbet. Polska to na razie jedyny kraj w którym dostępne są zakłady bukmacherskie firmy.
Dość krótki czas działania na polskim rynku bukmacherskim sprawia, że firma nie jest jeszcze bardzo aktywna na rynku sponsorskim. Zakłady Bukmacherskie Totalbet 2019 roku została partnerem FEN MMA – drugiej co do wielkości organizacji MMA w Polsce. Bukmacher Totalbet związał się także z Andrzejem Twarowskim. Ten znany komentator stacji Canal + jako ambasador marki Totalbet pojawia się w programach tworzonych z myślą o mediach społecznościowych bukmachera.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – portal bukmachera

Zakłady Bukmacherskie Totalbet dostępne są tylko w internecie, więc portal bukmachera to tak naprawdę jedyna wizytówka firmy. Wizualnie nie ma się do czego przyczepić, bo strona jest bardzo czytelna i bardzo przyjazna dla tych, którzy chcą obstawiać zakłady bukmacherskie. Na stronie tytułowej mało jest tego co niezbędne na każdym portalu bukmacherskim, czyli kursów, a dużo banerów promocyjnych i zachęcających do zapoznania się z analizami bukmachera. Jednak dalej jest już tylko lepiej. Samą ofertę bukmacher Totalbet prezentuje w sposób bardzo czytelny i funkcjonalny. Gracz nie ma problemów z filtrowaniem oferty i wybraniu najbardziej interesujących go kursów z oferty Totalbet. Bukmacher na swojej stronie publikuje też statystyki, które ułatwiają przeprowadzenie analizy spotkań.
Bardzo podobne funkcje proponuje aplikacja Totalbet na urządzenia mobilne, którą można pobrać ze strony internetowej bukmachera na urządzenia przenośne. Aplikacja Totalbet nie jest konieczna do zawierania zakładów bukmacherskich na urządzeniach typu tablet czy smartfon. Wystarczy skorzystać z przygotowanej na urządzenia mobilne strony internetowej Totalbet. Aplikacja jest tylko dobrym dodatkiem.
Zarówno na stronie internetowej jak i poprzez aplikację mobilną dostępny jest też czat dzięki któremu możemy porozmawiać z pracownikiem bukmachera i wyjaśnić problemy, które napotkamy w trakcie zawierania zakładów bukmacherskich.

Bukmacher Totalbet - rejestracja

Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy zrobić na stronie bukmachera Totalbet jest rejestracja. Możemy zrobić to także dzięki aplikacji mobilnej. Tylko zarejestrowani gracze mogą zawierać zakłady bukmacherskie z oferty Totalbet. Bukmacher umożliwia założenie konta tymczasowego i wtedy nie musimy podawać wszystkich informacji na swój temat. Niemal od razu możemy rozpocząć grę i tymczasowa rejestracja nie przeszkadza w korzystaniu z ofert promocyjnych typu bonus Totalbet. Jednak, gdy wygramy pieniądze i chcemy je wypłacić na swoje konto bankowe musimy już skorzystać z pełnej rejestracji. Wtedy podajemy bukmacherowi Totalbet wszystkie swoje dane, których wymaga ustawa hazardowa oraz ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Brzmi dość odstraszająco, ale musimy pamiętać o tym, że zakłady bukmacherskie bywają wykorzystywane przez organizacje przestępcze i organy państwowe muszą zapobiegać ewentualnym nieczystym zagraniom. Również dla naszego dobra, bo żaden z typerów nie chciałby obstawiać meczu, którego wynik może być zmanipulowany przez przestępców.
Dlatego musimy podać kilka istotnych danych jak numery PESEL, dokumentu tożsamości czy numer konta bankowego. Następnie należy przesłać skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości (awers i rewers). Bukmacher Totalbet powinien dość sprawnie przeprowadzić weryfikację i po nie więcej niż 30 minutach będziemy mogli wypłacać środki. Oczywiście procedurę można – co jest zalecane – przeprowadzić od razu. Unikniemy tym samym nerwów w sytuacji, gdy szybko będziemy chcieli wypłacić naszą wygraną.

Bukmacher Totalbet – oferta kursowa

Bukmacher Totalbet chwali się na swojej stronie, że jego oferta kursowa na zakłady bukmacherskie jest najwyższa w Polsce. Musimy jednak dość ostrożnie podchodzić do takich informacji i niestety potraktować to jako przechwałki. Co prawda bukmacher od czasu do czasu w sekcji „Najwyższe kursy” publikuje dziesięć wybranych spotkań i porównuje kursy z innymi legalnymi w Polsce bukmacherami, ale równie dobrze możemy znaleźć dziesięć kolejnych kursów, których wartość jest niższa niż u innych bukmacherów. To nie oznacza jednak, że bukmacher Totalbet nie ma kursów na zakłady bukmacherskie, którymi nie warto się chwalić. Wręcz przeciwnie, tylko trzeba pamiętać o tym, że kursy z reguły bardzo płynnie się zmieniają, a czasami bukmacherzy celowo zmniejszają marżę na kilka czy kilkanaście spotkań, żeby to właśnie nimi zachęcać graczy. W takich przypadkach najlepiej korzystać jest z porównywarek kursów i posiadać konta u kilku bukmacherów. Tylko to da nam pewność, że nie przeoczymy ciekawych kursów.
Co do samej oferty na zakłady bukmacherskie to bukmacher Totalbet proponuje blisko 30 różnych dyscyplin sportowych i trzeba przyznać, że nie spoczywa na laurach, tylko niemal z każdym miesiącem coś dorzuca do swojej oferty. Szczególnie bogata jest oferta związana z piłką nożną (blisko 50 różnych krajów i tamtejszych rozgrywek), ale nie brakuje niczego jeśli chodzi o inne ważne dla typerów sporty. Dość dobrze jest jeśli chodzi o dostępne rynki bukmacherskie np. w piłce nożnej możemy spodziewać się nawet 200 dodatkowych zakładów do każdego meczu (typy na gole, kartki, handicapy itd.), a po kilkadziesiąt w tenisie czy hokeju na lodzie.
W ofercie na zakłady bukmacherskie coś dla siebie znajdą też miłośnicy sportu wirtualnego. Wyścigi psów, koni, motocykli, mecze piłki nożnej czy tenisa – to tylko wycinek oferty Totalbet związanej ze sportem wirtualnym.

Bukmacher Totalbet – oferta na „e-sport”

Dość spory szok można przeżyć jeśli wejdzie się w zakładkę e-sport. Bukmacher Totalbet przekonuje, że właśnie rozgrywki związane z grami komputerowymi to jego konik i trudno jest nie wierzyć w te słowa. Oferta na e-sport jest jeśli nie największa w Polsce to na pewno należy do ścisłej czołówki na polskim rynku bukmacherskim. Bukmacher Totalbet udostępnia bardzo dużo lig i turniejów związanych z e-sportem, a pod koniec 2018 roku ambasadorami marki zostali Jakub “Kubik” Kubiak oraz Maciej “Morgen” – znani gracze e-sportowi. Bukmacher Totalbet wspierał także m.in. zawody Games Clash Masters odbywające się w Gdyni.

Bukmacher Totalbet – zakłady „na żywo”

Zakłady „na żywo” to na pewno segment w którym bukmacher Totalbet ma jeszcze sporo do zrobienia. Oferta kursowa nie imponuje. Co prawda mamy do wyboru wszystkie najważniejsze spotkania, a czasami te bardziej niszowe, ale większość bukmacherów w Polsce w znacznie większym stopniu stawia na zakłady „live” niż Totalbet. Opinie poprawia na pewno fakt, że „na żywo” można stawiać e-sport i tutaj, jeśli chodzi o skalę, Totalbet nie ma sobie równych.

Bukmacher Totalbet – bonus powitalny i inne promocje

Działania bukmachera Totalbet nie różnią się specjalnie od innych firm funkcjonujących na rynku zakładów bukmacherskich. Bonus Totalbet przede wszystkim przyznaje swoim nowym graczom, których przyciągnięcie to podstawa marketingu każdego bukmachera. Bonus Totalbet przyznaje w formie „bez depozytu”, czyli zakładu „bez ryzyka”. Innym działaniem promocyjnym jest przyznawanie dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie w ramach bonusu od pierwszego depozytu. Wzorem innych bukmacherów bonus należy kilkukrotnie obrócić zawierając zakłady bukmacherskie z oferty Totalbet. Kod promocyjny zwiększa przyznane przez bukmachera bonusy. Kod promocyjny Totalbet należy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym lub skorzystać z odnośnika na stronach partnerów bukmachera Totalbet. Kod promocyjny będzie wtedy wpisany automatycznie. Kod promocyjny Totalbet jeden obstawiający może wykorzystać tylko raz.
Totalbet proponuje swoim graczom również kilka innych czasowych promocji. Popularną formą przyjętą przez bukmachera są różnego rodzaju loterie w których można wygrywać ciekawe nagrody (z samochodami włącznie).

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – metody wpłat i wypłat

Niemal zawsze najwięcej emocji wzbudza wypłacanie środków z konta bukmacherskiego. Wielu bardziej doświadczonych typerów pamięta czasy, gdy na wygrane musieli czekać od kilku do nawet kilkunastu dni. Na szczęście czasy się zmieniają i bukmacherzy w swojej ofercie coraz częściej mają nie tylko ekspresowe wpłaty, ale także wypłaty. „Pay Ekspress” jak zapewnia bukmacher Totalbet gwarantuje przekazanie środków do kilkunastu najpopularniejszych w Polsce banków w zaledwie siedem minut. Dzienny limit takich transakcji ustalony jest na pięć tysięcy złotych, a usługa dostępna jest między 9:00 a 23:00. Pozostałe przelewy przeprowadzane są w dni robocze o godzinie 12.
Z wpłatami nie ma najmniejszego problemu. Bukmacher Totalbet współpracuje z takimi serwisami pośredniczącymi jak: PayU, Dotpay, Przelewy 24 czy Paysafecard. Można też wpłacić środki bezpośrednio z kart debetowych Visa czy MasterCard, a także skorzystać z coraz bardziej popularnego Blika. Pieniądze na zawieranie zakładów bukmacherskich powinny być na koncie gracza niemal natychmiast po zakończeniu procedury.

totalbet-logo-dark
4.5/5
Bonus powitalny
100%
Kod promocyjny
brak