ETOTO

4.5/5
Bonus
200%
Nocny freebet
50 zł
kod promocyjny:
brak

LEGALNY BUKMACHER posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

Etoto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., to bukmacher z solidnym doświadczeniem na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Przez lata Zakłady Bukmacherskie Etoto nie należały do czołówki polskich firm bukmacherskich. Wiele w podejściu firmy zmieniła nowelizacja ustawy hazardowej, która weszła w życie w kwietniu 2017 roku. Etoto Zakłady Bukmacherskie posiadały w momencie zmian prawnych koncesje na przeprowadzanie zakładów bukmacherskich co dało bukmacherowi na starcie spory handicap. Przypomnijmy, że w 2017 roku niemal z dnia na dzień z polskim rynkiem bukmacherskim musiało pożegnać się kilkudziesięciu – głównie zagranicznych – bukmacherów, którzy działali w Polsce bez stosownych uprawnień. Ich strony zostały zablokowane. Zakłady Bukmacherskie Etoto było w gronie zaledwie kilku szczęśliwców, którzy mogli kontynuować swoją działalność.
Etoto Zakłady Bukmacherskie ruszyły więc z kopyta z działalnością marketingowo-promocyjną, której epicentrum nastąpiło w czasie Mundialu w Rosji. Nie od dziś wiadomo, że polski klient najchętniej obstawia zakłady bukmacherskie przy okazji dużych imprez sportowych. Zakłady Bukmacherskie Etoto w promowaniu swojej marki postawiły na głośne nazwiska. Co prawda bukmacher Etoto miał epizod w sponsorowaniu klubów sportowych i nazwa bukmachera pojawiała się na koszulkach m.in. Piasta Gliwice, ale bukmacher odszedł od tego na rzecz „influencerów”. Tym samym Zakłady Bukmacherskie Etoto zyskały ambasadorów w postaci dziennikarzy sportowych: Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Romana Kołtonia oraz byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej oraz eksperta telewizyjnego Tomasza Hajto. Bukmacher Etoto na swoich kanałach w mediach społecznościowych publikuje programy publicystyczne, quizy i inne materiały, które mają na celu promowanie zakładów bukmacherskich Etoto. Opinie o bukmacherze natychmiast wzrosły, ale to nie tylko zasługa promocji, ale przede wszystkim zmianom zaproponowanym w najważniejszym aspekcie, czyli w sposobie przeprowadzania zakładów bukmacherskich.

Etoto Zakłady Bukmacherskie – punkty stacjonarne

Trzeba sobie to jasno powiedzieć – mapa punktów stacjonarnych, które prowadzi bukmacher Etoto, nie jest utkana zbyt gęsto. Firma stawia głównie na działalność w internecie i zachęca do korzystania z portalu internetowego i aplikacji mobilnej Etoto. Punkty stacjonarne są jedynie dodatkiem do podstawowej działalności. W połowie 2019 roku bukmacher Etoto punkty posiadał w mniej niż dziesięciu lokalizacjach. Co prawda zapowiadane są następne, ale nie można się spodziewać, żeby była to szeroko zakrojona akcja bukmachera Etoto. Godziny otwarcia lokali bukmacherskich można znaleźć poprzez wyszukiwarkę na stronie internetowej Etoto. Bukmacher swoje punkty ma m.in. w Warszawie i Krakowie, ale też w Raszynie.

Zakłady bukmacherskie Etoto – strona internetowa i aplikacja

Bukmacher nie ma bazy w postaci wielu punktów stacjonarnych, więc nie można się dziwić, że nie szczędzono środków na to, żeby jak na najwyższym poziomie zaprezentować stronę internetową i aplikację mobilną Etoto. Opinie o przejrzystości strony, sprawnych funkcjonalnościach i intuicyjnym zawieraniu zakładów bukmacherskich należą do najlepszychh na polskim legalnym rynku bukmacherskim. Etoto wyróżnia się stroną internetową utrzymaną w niebieskich barwach, a niemal wszystkie przyciski czy banery są na tyle duże, że każdy gracz bardzo sprawnie może poruszać się po stronie internetowej bukmachera Etoto. Aplikacja mobilna również nie pozostawia złudzeń. To jeden z najlepszych produktów na rynku i na pewno to duży plus bukmachera Etoto. Aplikacja mobilna zapewnia komfortowe korzystanie z oferty bukmachera. Sporym udogodnieniem jest np. możliwość logowania się dzięki odciskowi palca oraz dodatkowe promocje i bonusy, które bukmacher proponuje tylko użytkownikom aplikacji mobilnej.
Zawierać zakłady bukmacherskie można też za pośrednictwem strony internetowej na przeglądarki w urządzeniach internetowych. Jest to o tyle korzystne, że klienci bukmachera Etoto nie muszą pobierać aplikacji mobilnej. Nie ma obaw, że strona nie będzie dostosowana do przeglądarki w telefonie, wszystko działa jak należy.

Na portalu Etoto oprócz – co oczywiste – oferty kursowej, znajdziemy też statystyki czy wszystkie wyniki z ostatnich dni, a nawet tygodni. Oprócz tego, jako ciekawostkę, można potraktować sekcję „Gole Buka”. Nie są tam prezentowane co prawda bramki, ale za to najciekawsze wygrane zakłady bukmacherskie, które zostały postawione w Etoto.
Na stronie internetowej (oraz na aplikacji mobilnej) znajdziemy też zarówno formularz do kontaktu z bukmacherem jak i czat, dzięki któremu będziemy mogli porozmawiać z pracownikiem punktu. Etoto udostępnia również adres e-mail (pomoc@etoto.pl). Sprawna komunikacja internetowa musi być podstawą każdego bukmachera, który w małym zakresie prowadzi punkty stacjonarne i rozmową „twarzą w twarz” jest bardzo utrudniona.

Bukmacher Etoto – rejestracja

Korzystanie w pełni ze strony internetowej lub aplikacji możliwe jest jednak dopiero po zarejestrowaniu się. Dopiero wtedy gracze mogą zawierać zakłady bukmacherskie. Niestety, prawne wymogi zobowiązują każdego bukmachera do zbierania od swoich klientów wielu wrażliwych danych. Są to – poza imieniem i nazwiskiem – też adres zamieszkania, numer PESEL, dowodu tożsamości czy numer konta w banku. Dodatkowo musimy także przesłać skany lub zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu. Na tej podstawie bukmacher zweryfikuje naszą tożsamość m.in. upewni się, czy mamy skończone 18 lat, bo jest to jednym z podstawowych wymogów, aby klient mógł postawić zakłady bukmacherskie.

Bukmacher Etoto – oferta kursowa

Sam wygląd i funkcjonalność portalu jest bardzo ważny, bo ułatwia zawieranie zakładów bukmacherskich. Czasami jednak gracze są w stanie przełknąć parę niedoskonałości, jeśli oferta kursowa bukmachera ich satysfakcjonuje. Jednak w przypadku Etoto trudno wskazać jakieś rażące niedoskonałości, a sama oferta należy do tych pełnych, którą nawet tym wybrednym ciężko byłoby wzgardzić.
Gracze znajdą blisko 30 dyscyplin sportowych przygotowanych przez analityków Etoto. Oferta na zakłady bukmacherskie jest kompleksowa i na bieżąco dodawane są nowe interesujące wydarzenia. Fani piłki nożnej będą wniebowzięci, bo dostęp do rozgrywek piłkarskich w ok. 70 krajach to ścisły top wśród wszystkich legalnych bukmacherów działających w Polsce. W takiej ofercie ciężko znaleźć luki, ale jedną z nich jest na pewno brak sportów wirtualnych. Z jednej strony może być to dobrze odbierane, bo sport wirtualny w ofercie bukmacherów to nic innego jak loteria (wyniki generowane są przez komputer) i gra może grozić szybkim bankructwem. Z drugiej strony sport wirtualny ma coraz większe rzesze fanów, którzy lubią zaryzykować korzystając z oferty, która z reguły charakteryzuje się większymi kursami.
Niejako w zamian bukmacher Etoto proponuje dość ciekawą listę kursową na e-sport, czyli rywalizację rzeczywistych graczy w grach komputerowych.
Przeglądając ofertę Etoto na plus można zaliczyć bardzo dobre filtrowanie spotkań. W tym aspekcie niektórzy bukmacherzy szukają dziury w całym. Bukmacher Etoto postawił na prostotę. Wybieramy ofertę na „dzisiaj” pojawią się nam wszystkie mecze z danego dnia, gdy klikniemy na pasku nawigacyjnym „piłka nożna” – pojawiają się wszystkie wydarzenia piłkarskie z danego dnia. Niby proste, ale nie wszędzie tak to funkcjonuje.
W ofercie bukmachera Etoto warto zwrócić uwagę na zakłady „na żywo”. Sam bukmacher chwali się ponad 20 tys. zdarzeń na żywo miesięcznie. Jest to bardzo trudne do zweryfikowania, ale na pewno zdecydowana większość zakładów dostępnych w ofercie przedmeczowej jest też dostępna w ofercie „live” . Minusem oferty „na żywo” jest brak transmisji spotkań do których bukmacher Etoto nie ma uprawień. Graczom musi wystarczyć możliwość śledzenia statystyk aktualizowanych na bieżąco, które prezentowane za pomocą przejrzystych wizualizacji.

Bukmacher Etoto – bonus powitalny

Jak każdy legalnie działający w Polsce bukmacher Etoto bonus powitalny przeznaczony na zakłady bukmacherskie przyznaje każdemu graczowi, który postanowił założyć konto na stronie internetowej bukmachera. Należy jednak pamiętać o jednym z wymogów Etoto. Bonus powitalny otrzymać możemy raz, a zgodę na jego przyznanie musimy wyrazić już w procesie rejestracji. Etoto bonus na start oferuje w postaci dodatkowych środków na grę, a kwota prezentu najczęściej wynosi tyle ile pierwsza wpłata na konto bukmacher.
Promocja na start to nie koniec, bo także przy innych okazjach można liczyć na bonus. Etoto wprowadził szereg sposobów na to, żeby uzyskać tzw. „freebet”, czyli darmowy zakład. Można go otrzymać np. przy okazji zawierania pierwszego zakładu bukmacherskiego poprzez aplikację mobilną, czy przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych.
Minusem oferty bonusowej Etoto jest to, że dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie musimy zatwierdzać poprzez wyskakujące okienko „pop-up”. Nietrudno o pomyłkę i szybkie kliknięcie na słowo „nie”, co automatycznie sprawia, że bonus przepada.
Natomiast kod bonusowy Etoto upoważnia do zwiększenia kwot bonusowych. Etoto kod bonusowy publikuje w swoich materiałach promocyjnych oraz można znaleźć taki kod bonusowy na stronach partnerów bukmachera.
Etoto oferuje również inne promocje np. weekendowe, na e-sport, a nawet jeśli gra się specyficzne rynki (np. rzuty rożne czy over/under) – jednak są to promocje czasowe i na bieżąco trzeba śledzić co bukmacher nam oferuje. Warto zerkać do działu „promocje”, bo bardzo często jest okazja „załapać się” na np. darmowy zakład – nawet wtedy, gdy stawiane zakłady bukmacherskie w ramach promocji nie pójdą po naszej myśli.

Etoto bukmacher – metody wpłaty

Na „darmowych zakładach” daleko się jednak nie zajedzie, a i one często wymagają od graczy wpłaty środków. Dlatego, jeśli już zdecydujemy się na grę u bukmachera możemy skorzystać z kilku sposobów na to, żeby przelać pieniądze, które przeznaczymy na grę. Bardzo ważne jest to, żeby oszacować możliwości swojego budżetu. Zakłady bukmacherskie to nie jest inwestycja pewnego zwrotu. Wręcz przeciwnie – wygrać jest trudno, a szczególnie mniej doświadczeni gracze mogą szybko stracić wpłacone środki. Pamiętajmy budżet na grę określmy odpowiedzialnie.
Bukmacher Etoto proponuje swoim klientom bardzo rozbudowany system wpłat. Środki możemy przelać dzięki skorzystaniu z przelewów błyskawicznych udostępnianych przez Przelewy24 czy Dotpay, a także skorzystać z kart debetowych Visa i MasterCard, a także Blika. Dostępne są również portfele elektroniczne Neteller i Skrill (tutaj minimalna wpłata to odpowiednio 20 i 10 zł). Trzeba pamiętać, że wpłacać pieniądze należy z kont, których jesteśmy właścicielami.
Wypłaty realizowane są tylko i wyłącznie na konto podane w trakcie rejestracji i którego jesteśmy właścicielami. Dzięki usłudze „szybka wypłata” czas oczekiwania na pieniądze z wygranych nie powinien być długi i jeszcze tego samego dnia środki powinny znaleźć się na koncie gracza.

etoto-logo
4.5/5
Bonus
200%
Kod promocyjny
brak