STS

4.5/5
Bonus powitalny
1200 zł
Freebet
25 zł
kod promocyjny:
pewne25

LEGALNY BUKMACHER posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

Zakłady Bukmacherskie STS to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny bukmacher w Polsce. Na polskim rynku ma ponad 20-letnie doświadczenie, bo pierwsze zakłady bukmacherskie STS zostały przyjęte w 1997 roku. Przez ten czas firma budowała swoją pozycję wśród legalnych bukmacherów, ale na pewno kamieniem milowym było wejście firmy do internetu. Zakłady Bukmacherskie STS w internecie można zawierać od 2012 roku. Kolejnym czynnikiem, który umocnił pozycję bukmachera STS w Polsce były zmiany prawne, które weszły w życie w 2017 roku. Nowe zapisy ustawy hazardowej sprawiły, że niemal natychmiast z polskiego rynku bukmacherskiego zniknęła większość konkurencji bukmachera STS. Portale firm, które w Polsce unikały opodatkowania i nieuczciwie konkurowały z bukmacherami posiadającymi w naszym kraju licencję np. proponując wyższe kursy czy niższe marże, zostały zamknięte. STS w swoich rękach ma blisko 50 proc. obrotu na rynku bukmacherskim. Szacunki z całego 2018 roku mówią o tym, że cały obrót wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce przekroczył już 5 miliardów złotych i wszystko wskazuje na to, że będzie rósł.
STS Zakłady Bukmacherskie poszły za ciosem. W lutym 2019 roku bukmacher otworzył kilkanaście przedstawicielstw zagranicą. Zakłady Bukmacherskie STS można zawierać w takich krajach jak np. Niemcy, Wielka Brytania czy Norwegia.
Bukmacher STS swoją rozpoznawalność buduje również dzięki współpracy i umowom sponsorskim z klubami sportowymi i organizacjami. Od 2014 roku firma jest partnerem Polskiego Związku Piłki Nożnej i reprezentacji Polski. To nie wszystkie związki z futbolem bukmachera STS. Firma podpisywała umowy m.in. z Lechem Poznań, Jagiellonią Białystok, Górnikiem Zabrze, Pogonią Szczecin czy Cracovią. STS zawierał też umowy z siatkarską Resovią, koszykarskim Anwilem Włocławek, czy klubem piłki ręcznej Vive Kielce.

Bukmacher STS – godziny otwarcia punktów stacjonarnych

Pozycja lidera rynku nie wzięła się tylko dzięki ogromnemu doświadczeniu, korzystnych zmianach prawnych czy sponsoringowi. STS Zakłady Bukmacherskie przyjęły strategie zrównoważonego rozwoju i nawet przy ogromnym wzroście znaczenia zakładów bukmacherskich prowadzonych w internecie władze spółki nie zapomniały o graczach, którzy wolą obstawiać kupony w lokalach bukmacherskich. STS punkty stacjonarne posiada w ok. 440 miejscach w Polsce. W punktach stacjonarnych STS można przejrzeć ofertę bukmachera, zapoznać się ze statystykami czy też zawrzeć zakłady bukmacherskie. Każdy gracz może też skorzystać z opcji „sprawdź kupon”, czyli w szybki sposób dowiedzieć się czy jego zakłady bukmacherskie okazały się szczęśliwe. Ze „sprawdź kupon” można też skorzystać na stronie internetowej bukmachera STS. Wystarczy wpisać numer kuponu w odpowiednie miejsce na portalu STS. Punkty to także możliwość oglądania meczów do, których ma prawa „STS TV”. STS godziny otwarcia punktów stacjonarnych publikuje na swojej stronie internetowej. Nie każdy lokal bukmacherski ma bowiem takie same godziny otwarcia. STS przyszykował wygodą wyszukiwarkę, która w szybki sposób pozwala znaleźć interesujące nas informacje o poszczególnych punktach.

STS Zakłady Bukmacherskie – portal

Strona internetowa bukmachera to zdecydowanie jego silna strona. Bukmacher STS w bardzo przejrzysty i czytelny sposób prezentuje swoją ofertę. STS postawił na stronę o niebieskim tle, która jest przełamywana pomarańczową barwą. Nie możemy się dziwić, bo są to przecież barwy bukmachera.
Z łatwością odnajdziemy zakładki z najważniejszymi rodzajami zakładów bukmacherskich proponowanych przez STS. Bukmacher na górze swojej strony umieścił bowiem zakładki związane z zakładami przedmeczowymi, „na żywo”, e-sport czy sport wirtualny.
Na stronie bukmachera STS możemy skorzystać też z działu statystyk czy zerknąć na bloga opisującego najważniejsze wydarzania w świecie sportu, które znajdują się w ofercie STS. Wyniki „na żywo” również można sprawdzić bezpośrednio na stronie bukmachera i nie trzeba przeskakiwać na inne portale.
Na stronie STS można zapoznać się też z działem pomoc i regulaminem STS. Kontakt z bukmacherem możliwy jest np. poprzez czat i jest to zdecydowanie najszybsza możliwa forma rozmowy z pracownikiem firmy.
Bukmacher STS nie atakuje swoich klientów dziesiątkami banerów promocyjnych. Są one wyświetlane w sliderze, który nie przeszkadza w korzystaniu z oferty STS.
STS online proponuje nie tylko zawieranie zakładów bukmacherskich, ale także możliwość skorzystania z transmisji w ramach STS TV.

STS Zakłady Bukmacherskie – STS mobile

STS online proponuje też korzystanie z aplikacji na urządzenia mobilne. Dzięki nim w szybki sposób można zapoznać się z ofertą bukmachera STS. Aplikacja nazywana przez bukmachera „STS mobile” na pewno sprawdza się wtedy, gdy nie mamy dostępu do komputera stacjonarnego, a chcemy zawrzeć zakłady bukmacherskie z oferty STS. Aplikacja proponuje wszystko to co mamy w dyspozycji, korzystając z portalu bukmachera – włącznie z możliwością oglądania spotkań na żywo w ramach STS TV. Aplikacja STS jest do pobrania poprzez mobilną stronę internetową bukmachera i choćby dlatego trzeba przyznać, że STS mobile jest tylko ciekawym dodatkiem. Sama strona internetowa na urządzenia mobilne działa bowiem bardzo sprawnie i nie ma konieczności pobierania aplikacji STS.

STS TV – transmisje na stronie bukmacherami

Już kilkukrotnie wspominaliśmy o jednym z bardziej udanych projektów STS Zakłady Bukmacherskie, a mianowicie o STS TV. Bukmacher ma bowiem największą na polskim rynku ofertę transmisji wydarzeń sportowych zarówno poprzez swoją stronę internetową jak i aplikację STS. Oferta STS kształtuje się naprawdę imponująco. Gracze mogą oglądać bowiem transmisję z najlepszych lig piłkarskich (np. hiszpańskiej La Liga) czy meczów NBA lub NHL. Sporo jest też transmisji do których praw nie posiadają telewizje dostępne w Polsce, więc na pewno jest to dobry dodatek, który podnosi wartość oferty STS. Opinie może obniżyć tylko to, że mecze można oglądać jedynie na małej części ekranu (z wyjątkiem aplikacji – tam opcja „pełny ekran” jest dostępna). Jednak po prostu takie są zasady sprzedawania praw sportowych na portale bukmacherskie. Co ważne wystarczy być tylko zalogowanym na stronie bukmachera STS i już możemy oglądać ponad dwa tysiące wydarzeń miesięcznie. Bez żadnych dodatkowych opłat.

Bukmacher STS - rejestracja

Oferta STS na stronie internetowej dostępna jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Co prawda bez logowania możemy przejrzeć ofertę kursową, ale już nie możemy postawić zakładu bukmacherskiego. Chyba, że wybierzemy opcję „ekupon” i po wybraniu meczów udamy się do punktu bukmacherskiego, aby opłacić kupon. Jest to na pewno najlepszy sposób dla tych, którzy chcą pozostać anonimowi. Tym, którzy lubią jednak po przeprowadzeniu analizy od razu postawić kupon pozostaje opcja rejestracja. Jest ona wymaga przez ustawę hazardową i podanie danych o które prosi nas bukmacher wprost wynika z zapisów prawnych. Dlatego musimy liczyć się z tym, że należu bukmacherowi podać np. numer PESEL, numer konta bankowego czy numer dowodu osobistego. Do tego należy wysłać skany lub zdjęcia naszego dokumentu tożsamości, aby bukmacher mógł poddać nasze dane weryfikacji.
Jeśli chcemy „na szybko” postawić zakłady bukmacherskie możemy skorzystać z opcji założenia konta tymczasowego. Nie będą od nas wtedy wymagane np. skany dokumentów. Trzeba się liczyć wtedy jednak z dwoma ograniczeniami, czyli limitem stawek (do pięciu tysięcy złotych) oraz tym, że nie będziemy mogli wypłacić naszych wygranych, aż do momentu uzupełnienia danych.

Bukmacher STS – oferta kursowa

Oferta STS należy do tych najbogatszych na rynku. Ponad 30 różnych dyscyplin sportowych w tym e-sport i zakłady specjalne związane z polityką czy rozrywką muszą budzić respekt. Do tego solidna porcja dodatkowych rynków sprawia, że trudno wymyślić takie zakłady bukmacherskie, których nie można postawić u bukmachera STS. Opinie rosną gdy spojrzymy na ofertę Hit Dnia czy Superofertę. W tych przypadkach mówimy o podniesionych kursach na najciekawsze wydarzenia z listy kursowej STS. Oferta nie może budzić zastrzeżeń zarówno kibiców piłki nożnej (ok. 50 dostępnych krajowych rozgrywek, a do tego niższe ligi, puchary itp.) jak i graczy obstawiających inne mniej lub bardziej popularne dyscypliny sportowe.
Coś dla siebie znajdą też ci, którzy chcą spróbować postawić zakłady bukmacherskie w nieco bardziej ryzykownej formie sportów wirtualnych. Bukmacher STS udostępnia kilka różnych dyscyplin, które imitują prawdziwe rozgrywki.

STS Zakłady Bukmacherskie – oferta „na żywo”

STS „live”, czyli oferta zakładów „na żywo” to bardzo mocna strona bukmachera. W swojej ofercie bukmacher ma nie tylko najważniejsze spotkania z oferty przedmeczowej, ale też sporo wydarzeń znacznie bardziej niszowych. Co ważne nawet te mniej popularne mecze mają co najmniej kilkanaście dodatkowych rynków. Jeśli dodamy do tego możliwość oglądania wielu spotkań w ramach STS TV czyni to ofertę wydarzeń „na żywo” naprawdę bogatą. STS. Spotkania, które nie są transmitowane przez telewizje bukmachera można śledzić za pomocą wizualizacji, które też są mocną stroną STS. Wyniki „na żywo” i statystki aktualizowane na bieżąco zdecydowanie ułatwiają podjęcie decyzji odnośnie obstawianych zakładów bukmacherskich.

Bukmacher STS – bonus powitalny

Dodatkowe środki na grę to niewątpliwy plus każdej oferty dlatego i to znajdziemy w ofercie STS. Bonus powitalny czy bonus w postaci zakładów bez ryzyka to podstawowe formy promocji. Bonus STS najczęściej przyznaje nowym graczom, którzy dopiero co założyli konto na stronie bukmachera i zdecydowali się zaakceptować warunki promocji. Nie jest przecież tak, że otrzymujemy środki na grę lub np. od razu wypłacić bonus. STS wymaga od nas obrotu i jest to całkowicie zgodne z praktykami innych bukmacherów.
Natomiast kod promocyjny STS to nic innego jak możliwość zwiększenia środków na grę przyznawanych w ramach bonusu. STS kod promocyjny publikuje np. w swoich mediach społecznościowych. Kod promocyjny STS musimy wpisać w trakcie rejestracji.
STS swoim graczom oferuje również wiele czasowych promocji. Na pewno warto od czasu do czasu zerknąć na stronę bukmachera, żeby sprawdzić co ciekawego przygotował dla swoich graczy.

Bukmacher STS – wpłaty i wypłaty

Wpłaty na konto STS możemy dokonać na kilka sposobów. Serwisy PayU, Dotpay czy Tpay.com gwarantują szybkie i bezpieczne transfery. Podobnie mają się sprawy gdy skorzystamy z wpłat dzięki kartom kredytowym Visa czy MasterCard. Dostępne są również portfele Neteller. Wpłacić pieniądze na swoje internetowe konto można także w punkcie bukmacherskim STS.
Bukmacher STS zapewnia też sprawne wypłaty. Bukmacher zleca je co 15 minut i jeśli mamy konto w jednym z kilkunastu najpopularniejszych banków w Polsce już po kilku minutach powinniśmy mieć środki na koncie.

sts-logo
4.5/5
Bonus powitalny
1200 zł
Kod promocyjny
pewne25